Kasetony reklamowe to skuteczne wsparcie każdej kampanii marketingowej. Stanowią atrakcyjną formę promocji wewnętrznej i zewnętrznej. Zwiększają rozpoznawalność marki oraz zachwycają efektownym podświetleniem. Łączą znakomitą funkcjonalność oraz estetyczne walory wizualne. Występują w wielu różnych rozmiarach oraz formach – dostosowanych do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Niezależnie od branży, jaką reprezentujesz, kasetony przykuwają uwagę potencjalnych klientów, zachęcając do skorzystania z oferty. Prezentują chwytliwy slogan reklamowy lub oryginalne logo firmy. Utrwalają w podświadomości odbiorców nazwę marki.

Zalety kasetonów reklamowych

  • Spełniają dwie podstawowe funkcje – reklamową oraz informacyjną. Wyznaczają lokalizację siedziby firmy oraz prezentują nazwę lub logo przedsiębiorstwa. Dzięki temu klienci, kontrahenci i pozostali partnerzy biznesowi z łatwością odnajdą właściwy budynek. Kasetony pozytywnie wpływają na prestiż marki oraz profesjonalny wizerunek w odbiorze konsumentów.
  • Skutecznie promują oferowane produkty lub usługi – zwłaszcza lokalnie. Utrwalają się w świadomości klientów, trafiając bezpośrednio do grupy docelowej.
  • Występują w wielu różnych formatach. Kasetony reklamowe z podświetleniem LED widoczne są z dużych odległości, po zmroku, a nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Wyróżniają się łatwym montażem oraz odpornością na deszcz i silny wiatr.
  • Są uniwersalne – sprawdzą się w niemal każdej branży bez względu na skalę działalności firmy.

Kasetony reklamowe – dlaczego warto w nie zainwestować?

Oryginalna reklama wizualna przyciąga wzrok odbiorców w każdym wieku. Nic więc dziwnego, że kasetony to jedno z najchętniej wybieranych narzędzi promocji firmy. Sięgają po nie producenci, właściciele sklepów, usługodawcy, itp. W ofercie Pablo Design znajdziesz wariant klasyczny oraz z lampami LED. Sprawdzą w galeriach handlowych, biurowcach oraz budynkach wolnostojących. Są także w pełni dostosowane do warunków zewnętrznych. Teraz możesz być jeszcze bliżej swoich klientów, skłaniając ich do skorzystania z oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + 10 =