Doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych form promocji firmy jest wielkoformatowa reklama umieszczana na środkach transportu, np. autobusach, tramwajach i innych pojazdach komunikacji miejskiej. Wyróżnia się na tle standardowych strategii marketingowych ogromnym zasięgiem. Ten mobilny nośnik reklamy przykuwa wzrok zarówno przechodniów, jak i użytkowników transportu miejskiego. Niekiedy zajmuje niemal całą powierzchnię pojazdu, dzięki czemu nie sposób go pominąć. Reklama na pojazdach komunikacji miejskiej to doskonały sposób na dotarcie do grona odbiorców i zwiększenie rozpoznawalności marki.

Trwałe reklamy na środkach transportu - gwarancja sukcesu sprzedażowego

W Pablo Design tworzymy oryginalne i przede wszystkim skuteczne materiały reklamowe, które następnie umieszczamy na środkach komunikacji publicznej. Gwarantujemy doskonałą trwałość, ciekawą oprawę graficzną oraz odporność na zmienne warunki pogodowe. Ta nowoczesna forma promocji zapada w pamięć oraz pozytywnie wpływa na sukces sprzedażowy firm z niemal każdej branży. Duże rozmiary reklam na środkach transportu i skutecznie przyciągają wzrok przechodniów. Nie sposób przeoczyć tego nośnika. Obraz w ruchu oraz aktywny odbiorca tworzą duet idealny - atrakcyjne grafiki i ciekawe motywy zapisują się w pamięci potencjalnych klientów.

Litery 3D LED

Kasetony Reklamowe

Tablice i Szyldy Reklamowe

Totemy, Pylony, Otoki Reklamowe

Menuboardy

Reklama na Samochodach

Reklama na Środkach Transportu

Grafika i Stoiska Targowe

Profesjonalna reklama na autobusie i tramwaju - realizacja Pablo Design

Nasza firma stworzy reklamę na środkach transportu według Twojego pomysłu, dbając nie tylko o walory estetyczne, ale także o trwałość i wytrzymałość wykonania. Wykorzystujemy w tym celu wyłącznie wysokojakościowe materiały o najlepszych właściwościach. Posiadamy stosowne doświadczenie w zakresie realizacji reklamy na autobusach czy tramwajach. Cieszymy się zaufaniem przedstawicieli wielu branż, dlatego jesteśmy w stanie doskonale dopasować nasze wykonawstwo do specyfiki Twojej marki - razem stworzymy unikatowy projekt, dzięki któremu zyskasz wielu potencjalnych klientów! Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty reklam na pojazdach!