Dzięki dynamicznemu rozwojowi nowoczesnej technologii cyfrowej możesz komunikować się ze swoimi klientami w sposób dotąd nieosiągalny. Podświetlany menuboard z oświetleniem LED to jedna z najskuteczniejszych form kontaktu z odbiorcą. Dzięki cyfrowej tablicy informacyjnej masz szansę zaprezentować zupełnie nowe treści graficzne.

Funkcjonalne menuboardy z oświetleniem LED

Ekrany reklamowe umieszczane są najczęściej obok siebie na ścianie lub zostają podwieszone do sufitu. Oryginalne obrazy przyciągają uwagę osób, które chcą skorzystać z oferty baru, restauracji czy kawiarni. Dzięki temu klienci będą mogli szybciej podjąć decyzje zakupowe, co znacząco przyspieszy proces obsługi. Pozwoli to uniknąć opóźnień np. na zatłoczonych dworcach kolejowych lub lotniskach. Menuboardy są również przydatne dla personelu, ponieważ ułatwiają komunikację z klientami i pozwalają im szybko odpowiadać na pytania dotyczące dostępnych potraw oraz cen.

Litery 3D LED

Kasetony Reklamowe

Tablice i Szyldy Reklamowe

Totemy, Pylony, Otoki Reklamowe

Menuboardy

Reklama na Samochodach

Reklama na Środkach Transportu

Grafika i Stoiska Targowe

Nie tylko wygląd menuboardu z oświetleniem LED jest ważny, ale także jego funkcjonalność. Właśnie dlatego oferujemy produkty wysokiej jakości, które są łatwe w obsłudze i pozwalają na szybką aktualizację treści. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom dla przedsiębiorstw, możesz swobodnie dostosować treści do bieżącej oferty, sezonowych promocji i zmieniających się preferencji klientów.

Menuboard z oświetleniem LED

Menuboard z oświetleniem LED będzie także przydatny w miejscach, gdzie zainteresowani będą mieli okazję zapoznać się z ofertą i dokonać zamówienia lub zakupu bez konieczności rozmowy z obsługą od samego początku. Dzięki temu rozwiązaniu pracownicy poradzą sobie z większą ilością zamówień. Świetnym pomysłem okaże się także umieszczeniemenu boardu podświetlanego w poczekalni. Klienci w wolnej chwili będą mieli okazję zapoznać się z dodatkowymi usługami bądź kluczowymi informacjami, jakie ma do przekazania przedsiębiorstwo. Ponadto poszczególne monitory łączą się w jeden ekran. Zarządzane są w sposób zdalny za pomocą intuicyjnego panelu administracyjnego. Dzięki temumenu boardy będzie można w łatwy sposób modyfikować w przyszłości.

Menu board podświetlany – efektowna prezentacja Twojej oferty

Menuboard podświetlany to doskonały sposób, aby efektownie zaprezentować ofertę, aktualne ceny oraz promocje. Idealnie współgrają z każdym wnętrzem, nadając mu nowoczesnego charakteru. Najczęściej można je spotkać w sieciach franczyzowych. Pozwalają zachować spójność przekazu całej marki.

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy, aby zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję. Nasz doświadczony zespół służy fachową pomocą, począwszy od projektowania i produkcji menu boardu podświetlanego, aż po jego montaż. Dzięki naszemu zaangażowaniu i umiejętnościom, jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów, zapewniając im doskonałe rozwiązania.

Menu boardy podświetlane, które oferujemy w Pablo Design, cechują się wysoką jakością wykonania oraz niezwykłą trwałością. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić wyraziste i czytelne wyświetlanie treści. Dzięki temu menu board LED jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również funkcjonalny i praktyczny w użyciu. Zapraszamy do współpracy.