Dzięki dynamicznemu rozwojowi nowoczesnej technologii cyfrowej możesz komunikować się ze swoimi klientami w sposób dotąd nieosiągalny. Podświetlany menu board to jedna z najskuteczniejszych form kontaktu z odbiorcą. Dzięki cyfrowej tablicy informacyjnej masz szansę zaprezentować zupełnie nowe treści graficzne.

Ekrany reklamowe umieszczane są najczęściej obok siebie na ścianie lub zostają podwieszone do sufitu. Oryginalne obrazy przyciągają uwagę osób, które chcą skorzystać z oferty baru, restauracji czy kawiarni. Poszczególne monitory łączą się w jeden ekran. Zarządzane są w sposób zdalny za pomocą intuicyjnego panelu administracyjnego.

Menu board to doskonały sposób, aby efektownie zaprezentować ofertę, aktualne ceny oraz promocje. Idealnie współgrają z każdym wnętrzem, nadając mu nowoczesnego charakteru. Najczęściej można je spotkać w sieciach franczyzowych. Pozwalają zachować spójność przekazu całej marki. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do współpracy.

Litery 3D LED

Kasetony Reklamowe

Tablice i Szyldy Reklamowe

Totemy, Pylony, Otoki Reklamowe

Menuboardy

Reklama na Samochodach

Reklama na Środkach Transportu

Grafika i Stoiska Targowe