Kasetony reklamowe z dibondu to innowacyjne nośniki reklamowe, stworzone z dwóch płyt aluminiowych otaczających rdzeń wykonany z tworzywa sztucznego. Charakteryzują się lekkością przy jednoczesnej sztywności, która zapewnia odporność na uszkodzenia. Naścienna reklama z dibondu jest odporna na negatywny wpływy warunków atmosferycznych – w tym ekspozycji na deszcz, słońce, wiatr i wahania temperatur. Jednoczesna lekkość materiału sprawia, że jest ona łatwa w transporcie i montażu np. na elewacji budynku. Połączenie tych właściwości czynią dibond idealnym materiałem w reklamie naściennej do zastosowania zewnętrznego. Produkty z niego wykonane są chętnie wykorzystywane jako metalowy szyld pełniący funkcję marketingowo-informacyjną przed wejściem do danego sklepu, lokalu usługowego czy przedsiębiorstwa.

Wyjątkowa estetyka szyldu z aluminium

Oprócz doskonałych właściwości fizycznych szyld z aluminium cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem także ze względu na cenne walory estetyczne. Materiał ten prezentuje się wyjątkowo elegancko dzięki swojej gładkiej powierzchni. Co więcej, metalowe reklamy można w dowolny sposób konfigurować pod względem rozmiarów, kształtów i kolorów, dzięki czemu ich wygląd będzie doskonale odzwierciedlał charakter danego przedsiębiorstwa. Dibond jest wyjątkowo łatwy w obróbce, co pozwala na dowolne cięcia, wiercenia czy gięcia materiału znacznie zwiększając możliwości projektowe.

Litery 3D LED

Kasetony Reklamowe

Tablice i Szyldy Reklamowe

Totemy, Pylony, Otoki Reklamowe

Menuboardy

Reklama na Samochodach

Reklama na Środkach Transportu

Grafika i Stoiska Targowe

Profesjonalna reklama z metalu w wykonaniu Pablo Design

W Pablo Design wykonujemy naścienną reklamę z metalu zgodnie z Twoimi wymaganiami. Nasza firma oferuje profesjonalne podejście do produkcji tworząc trwałe i atrakcyjne wizualnie szyldy, które będą przyciągać wzrok potencjalnych klientów. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z kreatywnością i zaangażowaniem w wykonanie projektów gwarantują satysfakcję i efektywność szyldu z metalu dla Twojego biznesu. Jesteśmy wyjątkowo elastyczni – nie trzymamy się schematów i zawsze szukamy ciekawych, unikatowych rozwiązań. Współpracujemy z przedsiębiorcami będącymi przedstawicielami różnorodnych branż, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować szyld metalowy do specyfiki każdej firmy.

Szukasz oryginalnego rozwiązania, które będzie zdobić przestrzeń Twojego przedsiębiorstwa? Metalowa reklama w wykonaniu Pablo Design to niezawodne rozwiązanie, które posłuży jako funkcjonalna ozdoba przez wiele następnych lat. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami!