Targi branżowe oraz eventy biznesowe to doskonała okazja do promocji własnej marki. Podczas spotkań handlowych panuje zwykle duża konkurencja. Warto więc zaprezentować swoją ofertę w atrakcyjny wizualnie sposób. Pablo Design specjalizuje się w reklamie wielkoformatowej, gwarantując profesjonalną oraz terminową realizację zleceń.

Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Skutecznie zadbamy o wizerunek Twojego przedsiębiorstwa. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oraz budowaniu stoisk targowych dla topowych marek. Sprawimy, że wyróżnisz się na tle pozostałych uczestników. Efektowne litery 3D? A może podświetlane kasetony reklamowe? Gwarantujemy efektownie zaaranżowaną przestrzeń.

Stoisko targowe inne niż wszystkie

Pablo Design łączy ciekawy design oraz doskonałą funkcjonalność stoisk targowych. Korzystamy z nowoczesnych form reklamy wizualnej. Projekty powstają w sposób przemyślany – zgodnie z zasadami i wymogami współczesnego handlu. Dbamy także o odpowiednie oświetlenie stoisk, dzięki czemu Twoja oferta prezentuje się czytelnie oraz przejrzyście.

Wierzymy, że każdy element ekspozycji ma kluczowe znaczenie dla ostatecznego wyglądu stoiska oraz sposobu, w jaki firma będzie postrzegana przez uczestników targów. Dlatego stawiamy na efektownie podświetlone: litery, kasetony, ścianki lub sufity. Niebanalne oświetlenie skutecznie przyciąga uwagę potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych.

Pablo Design – profesjonalna grafika i stoiska reklamowe

Specjalizujemy się w projektach graficznych stoisk targowych. Tworzymy nowatorskie rozwiązania – dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Poszczególne elementy konstrukcyjne są trwałe. Zachwycają swoją estetyką. Sprawiają, że przestrzeń prezentuje spójny i atrakcyjny dla odbiorców przekaz. Reklama wielkoformatowa to wciąż jedna z najbardziej efektywnych form promocji.

Tworzymy stoiska targowe dla znanych i cenionych na rynku firm. Dokładamy wszelkich starań, aby trafić w nawet najbardziej wysublimowany gust naszych klientów. Już dziś zapraszamy do współpracy!

Litery 3D LED

Kasetony Reklamowe

Tablice i Szyldy Reklamowe

Totemy, Pylony, Otoki Reklamowe

Menuboardy

Reklama na Samochodach

Reklama na Środkach Transportu

Grafika i Stoiska Targowe