Litery 3D to niebanalna i niezwykle skuteczna forma reklamy oraz nośnik informacji wizualnej. Wyróżniają się szerokim spektrum zastosowań oraz różnorodnością form i kształtów. Cieszą się niegasnącą popularnością w branży marketingowej. Chętnie korzystają z nich zarówno duże koncerny, jak i małe przedsiębiorstwa usługowe. Czym więc kierować się przy wyborze liter 3D? Sprawdź!

Skuteczna promocja marki, czyli jakie litery 3D wybrać?

Wybór odpowiedniego modelu zależy od kilku czynników. Są to:

  • rodzaj użytego materiału i jego właściwości,
  • lokalizacja,
  • sposób montażu – wewnątrz lub na zewnątrz budynku,
  • wielkość i krój liter.

Litery 3D powstają z trwałych surowców odpornych na niekorzystne warunku pogodowe, takie jak silne podmuchy wiatru, opady deszczu i śniegu oraz promieniowanie UV. Cechuje je odpowiednia sztywność oraz wytrzymałość na zginanie. Pozwalają tworzyć skomplikowane, a nawet fantazyjne kształty.

Uniwersalne litery 3D ze styroduru – czy warto?

Litery 3D ze styroduru to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają tańszej, lecz estetycznej formy reklamy. Ten niezwykle lekki materiał znajduje zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Można z niego wycinać nawet wielkoformatowe kształty. Sprawdzi się w ekspozycjach stałych, które nie wymagają podświetlenia oraz tymczasowych – na konferencjach, targach czy eventach branżowych. Litery 3D ze styroduru są wygodne w transporcie oraz łatwe w montażu. Można je zainstalować niemal na każdej powierzchni. Stanowią niezbędny element atrakcyjnego systemu identyfikacji wizualnej. Służą także do opisywania poszczególnych obszarów w obiektach wielkopowierzchniowych czy oznaczania stref sprzedaży.

Podświetlane litery 3D – efektowny outdoor

Litery 3D z podświetleniem LED to jedna z najbardziej efektownych form reklamy. Przykuwają uwagę przechodniów, urzekają niepowtarzalną estetyką oraz zachęcają do skorzystania z oferty. Stanowią znakomitą alternatywę dla tradycyjnych szyldów i kasetonów. Zwykle montowane są na fasadach budynków firmowych. Pozwalają uzyskać oryginalny efekt przestrzenny. Litery 3D z licem wykonanym z plexi posiadają wzmocnioną konstrukcję oraz wyrazisty kontur. Ich trójwymiarowe kształty doskonale wyglądają się na tle mocnych faktur i deseni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − 2 =