Atrakcyjna reklama zewnętrzna to nieodzowny element identyfikacji wizualnej Twojej firmy – niezależnie od branży, jaką reprezentujesz. Dzięki przemyślanej strategii marketingowej skutecznie wypromujesz swoją markę oraz zwiększysz jej rozpoznawalność.

Zbuduj pozytywny wizerunek w odbiorze klientów dzięki efektownym literom przestrzennym. To oryginalny sposób na zaprezentowanie się szerszemu gronu konsumentów. Twój sklep, restauracja czy lokal usługowy wyróżni się na tle konkurencji jako firma nowoczesna i dbająca o potrzeby klientów. Masz do wyboru całą paletę kolorów, fontów oraz wielkości.

Dlaczego litery 3D to idealny wybór dla Twojej firmy?

  • Reklama świetlna to trend, który cieszy się niegasnącą popularnością. Mieniące się rozmaitymi barwami kasetony oraz szyldy rozświetlają ulice miast. Litery 3D są widoczne z daleka – nie pozwolą Twojej marce zginąć w gąszczu neonów konkurencyjnych firm. Nikt nie przejdzie obok Twojego lokalu obojętnie.
  • Podświetlane litery 3D są skuteczne i praktyczne. Starannie wykonane zachwycają nietuzinkową formą. Pablo Design łączy znakomitą funkcjonalność oraz perfekcyjne walory estetyczne. Pomoże Ci stworzyć efektowną kampanię promocyjną.
  • Litery 3D to idealny wybór zarówno do wnętrza lokalu, jak i na zewnątrz budynku. Sprawdzą się o każdej porze dnia – nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Informują klientów o lokalizacji sklepu czy salonu, jednocześnie pełniąc funkcję reklamy.
  • Litery przestrzenne można dowolnie spersonalizować. W Pablo Design możesz liczyć na indywidualne podejście oraz reklamę w pełni dopasowaną do specyfiki Twojej firmy.

Litery 3D – atrakcyjna forma reklamy zewnętrznej

Mrugające telebimy i przestarzałe billboardy powoli odchodzą w zapomnienie. Podświetlane, trójwymiarowe litery stanowią atrakcyjną alternatywę dla standardowych form promocji marki. Można je wykonać niemal na każdym materiale, wykorzystując aluminium, PCV, plexi, blachę czy styrydur. Charakteryzują się całodobową skutecznością. To nowoczesny i innowacyjny sposób na wzbudzenie ciekawości wśród potencjalnych klientów. Już dziś przekonaj się, jak skutecznym nośnikiem reklamowym, są przestrzenne litery 3D dostępne w ofercie Pablo Design.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 − 3 =