Jedne z najbardziej lubianych a jednocześnie najlepiej sprawdzających się produktów, wybieranych przez przedsiębiorców, usługodawców czy specjalistów – nasze kasetony zwykłe i podświetlane to świetne rozwiązania dla każdego z Was. Wizualna reklama zewnętrzna to idealne rozwiązanie na przyciągnięcie Klientów i pokazanie, gdzie dokładnie znajduje się Wasz lokal.

Niezależnie, czy wybierzecie wariant klasyczny, czy może taki z lampami LED, warto zainwestować w wysokiej jakości produkty proponowane przez nasze studio. Kasetony reklamowe mogą zostać zamontowane zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, takich jak galerie czy pasaże handlowe, jak również w wolnostojących budynkach lub lokalach znajdujących się na parterach budynków mieszkalnych. Produkty dostosowane są do warunków zewnętrznych – będą odporne na deszcz, śnieg czy mróz.

Studio Pablo Design to firma, która zapewni Ci przykuwające oko rozwiązania marketingowe. Wizualnie estetyczne, trwałe i wykonane z precyzją o detale produkty z Twoim własnym logo pokażą Twój profesjonalizm i pozwolą Klientom na znalezienie Cię bez problemu!